امیدواریم از این خرید ها لذت ببرید

هدایای سازمانی
هدایای تبلیغاتی
این محصولات زیبا را
با تخفیف استثنایی بخرید

محصولاتی که برای شما
آماده کرده ایم ...

محصولات ما
همیشه بهترین کیفیت

همواره دغدغه بسیاری از سازمان ها و شرکت ها اعم از خصوصی و دولتی جهت تشویق و ارج نهادن به زحمات پرسنل و کارمندان و مدیران ارشد خود تهیه و تدارک هدایایی شکیل و ماندگار و با قیمت مناسب بوده است .

در حوزه هدایای سازمانی میتوان گفت با صنایع دستی علاوه بر زیبایی ، فرهنگ و هنر را همزمان هدیه میدهید . پس به درستی میتوان ادعا کرد که صنایع دستی توانسته پاسخگوی نیازهای گوناگون شما عزیزان باشد. خرید هدایای تبلیغاتی در ارتباط با صنایع دستی به منظور خلق روشی جدید جهت جذب مشتری و بازاریابی قرار گرفته که از بسیاری جهات روشی مؤثر محسوب میشود و برای جذب مشتری و افزایش راندمان کاری در نظر گرفته میشود.

 

landig page 008

برای رفاه شما عزیزان قیمت این محصولات در صورت سفارش تعدادی ، بسیار متفاوت با قیمت تکی میباشد که این موضوع باعث میشود ارزش محصول بسیار بیشتر از هزینه ی پرداخت شده شما باشد.
این هدایای سازمانی و تبلیغاتی برای مناسبت های مختلف قابل سفارش هستند که برخی از این مناسبت ها عبارتند از :
عید نوروز و اعیاد قربان و غدیر خم و روز زن ، روز مرد و روزهای کارگر ، مهندس ، حسابدار ، پرستار ، کارمند ، روز بانکداری اسلامی ، جهانگردی ، آتش نشانی ، تربیت بدنی ، نیروی دریایی ، بیمه ، کریسمس ، جهاد کشاورزی ، نیروی هوایی .

خرید این هدایای تبلیغاتی برای تقدیر و تشکر در سمینارها و همایش ها هم قابل ارائه میباشد که برای این منظور به جای خرید هدایای خارجی میتوانید با این محصولات رضایت بیشتری را جلب کنید . زیرا مخاطبان شما به سبب آشنایی با صنایع دستی درک بهتری نسبت به این هدایا خواهند داشت و بازخورد بهتری را به شما نشان میدهند.
شرکت ها و ارگان های بزرگ متوجه شده اند اینگونه هدایا نه تنها در مقایسه با دادن بن خرید با تخفیف و یا هدیه ی نقدی و غیره ماندگاری بیشتری دارند بلکه سبب بهبود روابط و ترغیب کارکنان و کارمندان نیز می شود و این اولین و مهم ترین قدم در مسیر دستیابی به اهداف بزرگ است. و چنانچه شما نیز قصد دارید برای پرسنل و مشتریان هدف خود هدیه در نظر بگیرید هر چه سریع تر نسبت به خرید هدایای تبلیغاتی صنایع دستی اقدام کنید. ضمنا شما می توانید در مرحله ی اول با تعداد کم شروع کنید و وقتی متوجه مزایای فوق العاده ی این شیوه ی تبلیغاتی و هدیه دادن نوین شدید، سفارشات با تعداد بالاتر ثبت نمایید.

قیمت ها بدون تخفیف هستند

chart landing page

عضو شوید
تخفیف دائمی بگیرید

photo graphic 01

شرایط عضویت

کافیست چند ثانیه زمان صرف کنید و یک حساب کاربری در سایت ما ایجاد کنید.

photo graphic 02

عضویت در فربینو

ما برای مشتریان دائمی خود در هر دوره تخفیف های ویژه ای را تقدیم میکنیم .

درباره ما

فروشگاه آنلاین فربینو در زمینه فروش کلیه محصولات صنایع دستی ایرانی فعالیت دارد و با هدف ارتقاء جایگاه صنایع دستی در کشور و حمایت از هنرمندان این مرز و بوم و همچنین حمایت از مشاغل خانگی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۹ آغاز نمود.

راههای ارتباطی

بازگشت به بالا