آشنایی با انواع گردنبندهای نقره

گردنبندهای نقره
گردنبند برای صورت های مختلف

اهمیت انواع گردنبند نقره

انواع گردنبند نقره این روزها اهمیت بسیار زیادی پیدا کرده اند . ظرافت وشیک بودن این گردنبند ها باعث شده است که بسیاری ازخانم ها چه درایران و چه در تمام نقاط جهان از این نوع زیورآلات شیک درمجالس ومهمانی ها استفاده کنند.این گردنبندها درانواع وسایزهای مختلفی ساخته شده که سازندگان این زیورآلات شیک، انواع متفاوت گردنبند ها را باتوجه به ذوق وانتخاب مشتریان خود میسازند. سازندگان گردنبند نقره برای درست کردن این نوع گردنبند ازانواع سنگ های زیبا و قیمتی ، در اندازه های مختلف استفاده کرده که تنوع بسیار زیادی نیز دارند ومتناسب هرنوع سلیقه ای میباشد.انواع گردنبند نقره را برای هرنوع مجلس ومهمانی نیز میتوان استفاده کرد.

گردنبندهای نقره به دلیل درخشندگی و ظرافتی که دارند تنها  نوع  زیورآلات هستند که به هر نوع رنگ پوست اعم   از تیره و روشن و همینطور به هر نوع رنگ چشمی می آیند و نظر ها را به سمت خود جلب میکند . به همین خاطر گردنبند نقره از زیورآلات پر طرفدار در بین خانم ها میباشد.

قسمت گردن و زیر گردن خانم ها از زیباترین قسمت های اندام آنها میباشد  و اگر با گردن آویز خاص و جذابی تزیین شود این زیبایی چندین برابر میشود. رمز زیبایی این نوع از زیورآلات به خاطر بازتاب نورها و رنگهای موجود در محیط اطراف میباشد.

گردنبند مناسب برای صورت های گرد (دایره ای) و بیضی شکل:

گردنبند مناسب صورت گرد

هرچه گردنبند ، صورت گرد یا کشیده ی شما را کشیده تر نشان دهد برای فرم صورت شما مناسب تر است به همین خاطر بهتر است از گردن آویزهای بلند با اندازه های ۵۰ تا ۶۰ سانت استفاده کنید.

گردنبند مناسب برای صورت های مربع و مستطیل شکل:

گردنبند مناسب صورت مربعی-فربینو

گردنبندهای کوتاه باعث میشوند تا از تیزی زوایای صورت کاسته شده و بلندی گردن بیشتر نشان داده شود

انواع گردنبند مناسب برای قد کوتاه

گردنبند افراد کوتاه قد-فربینو

اگر قد شما از ۱۶۵ سانت کمتر است بهتر است از گردن آویزهایی استفاده کنید که قد شما را بلندتر نشان دهد ولی به شرط آنکه خیلی هم بلند نباشد که آویزان به نظر برسد. گردن بندهای با اندازه های ۴۰ تا ۵۰ سانتی متر بهترین گزینه برای انتخابتان میباشند.
اگر به دنبال یک گردنبند کوتاه هستید، می‌توانید اندازه‌های بین ۴۰ تا ۴۵ سانتی متر را امتحان کنید که برای قدتان مناسب‌تر است.حال اگر به دنبال گردن بندهای بلندتر هستید میتوانید از اندازه های ۵۰ تا ۶۰ سانت استفاده کنید ولی بیشتر از این اندازه دیگر برای شما مناسب نمیباشد.

گردنبند مناسب برای قد متوسط

گردنبند افراد متوسط-فربینو

افرادی که قد ۱۶۵ تا ۱۷۵ سانتی متر دارند بدون محدودیت میتوانند از هر اندازه ی گردنبند استفاده کنند فقط بایددر انتخاب به فرم صورت و بدن خود توجه داشته باشند.

گردنبند مناسب برای قد بلند

گرنبند افراد بلند قد فربینو

شما با قد بلند محدودیتی برای اندازه گردنبند ندارید . در این موقع گردنبندهای بلند بلندی قد شما را برجسته تر میکند. فقط در انتخاب گردنبند کوتاه دقت کنید که اگردنبند مناسب نوع صورت شما باشد.

در این مقاله به شما آموزش میدهم چگونه گردنبند مناسب با( استایل ، قد ، فرم صورت )خودتان را پیدا کنید